O NAS

Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A. to spółka powstała w wyniku połączenia firm Underground Łukasz Nowicki i Bluebird Łukasz Nikliński, które działają na rynku od 1998 roku.Spółka specjalizuje się w niewielkich, kameralnych inwestycjach, mających niepowtarzalny charakter oraz wysoki standard wykonania. Firma realizuje swoje inwestycje zarówno na rynku warszawskim jak i krakowskim.

Filozofia pracy

Funkcjonalność i wygoda mieszkań jest najważniejszym wymogiem, jaki stawiamy naszym projektantom, a proponowane rozwiązania są poparte doświadczeniem w tej dziedzinie. Przestrzeń jest zaprojektowana w optymalny sposób. Nasi Klienci mogą liczyć także na fachową radę w zakresie wykończenia i aranżacji. 

Lokalizację naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Kraków i Warszawa  to miasta o ogromnym potencjale ekonomicznym i kulturalnym, które odgrywają bardzo istotną rolę na mapie całej Polski.

Naszym celem jest sprzedaż mieszkań w miejscach o doskonałej lokalizacji, które oferują wszelkie udogodnienia miejskiego życia.

Rzetelność i zaufanie

Spółka Nikliński Nowicki od momentu powstania w sposób dynamiczny i konsekwentny z każdym rokiem powiększa swój dorobek inwestycyjny.
Wizytówką firmy są wybudowane i oddane do użytku kamienice oraz apartamenty w Krakowie i Warszawie.

Nasze inwestycje są realizowane z własnych środków firmy. Nie jesteśmy zależni od finansowania banków.

Dzięki temu nawet w czasach kryzysu gospodarczego Klienci mogą być pewni, że ich mieszkania zostaną wybudowane zgodnie z oczekiwaniami.